Hakkımızda

  • 2001 yılında kurulan firmamız ana branş olarak cam üretimiyle faaliyete geçmiştir. Plastik doğrama sistemleri, alüminyum doğrama ve dış cephe sistemleri, mimari ve nitelikli cam sektöründe Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde, sektörün geleceğine yön veren Önder Group olarak 15.000m2 açık alan 14.000m2 kapalı alanı kapsayan üretim tesisimiz ve çarşıdaki showroomuz ile yaşam alanlarına kalite, müşterilerimize prestij katıyoruz. Teknolojik çağın bütün imkânlarını alt yapısında bulunduran firmamız 2001 yılında Isıcam, 2003 yılında plastik doğrama kapı ve pencere sistemleri, 2010 yılında alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemi ve dış cephe sistemleri üretim ve satış alanlarındaki yatırım artarak devam etmektedir. Artan müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için kendi bünyesinde Önder PVC, Önder Cam, Önder Alüminyum ve Önder Montaj bölümlerini oluşturmuştur. Konusunda uzman teknik kadromuz, kalite anlayışımız, proje tasarımı ve analiz çalışmalarımız, sahip olduğumuz mükemmel dizayn ve fonksiyonel çeşitliliğimizle yıllık 1.000.000 metre tül PVC Doğrama, 110 Ton Alüminyum Doğrama, 1.250.000 m2 Isıcam üretim kapasitemizle adımlarımızı büyümek için atıyor, başarımızı sadece yurtiçinde değil AFCAM markasıyla yurtdışında da taşıyoruz.
     
  • Ayrıca inşaata yönelik sanayici müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla profil işleyebilen CNC makineler dahil edilmiştir. Profil çeşitlerindeki stok yapımızla hızlı ve kaliteli hizmet verebiliyor olmamız, şirketimizin perakende olarak satış faaliyetlerine de hizmet yelpazesi katmasına neden olmuştur.
     
  • Önder Group olarak icra ettiğimiz her faaliyette ülkemiz adına katkıda bulunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini muhafaza etmektir. Ekonomizmin sağlam ve sarsılmaz bir biçimde ayakta durabilmesi hepimizin yegâne arzusudur ve bugüne kadar ancak üretim, zekâ ve çalışkanlıkla mümkün olmuştur. Bizim amacımız az da olsa Türk ekonomisine katkıda bulunarak bütün müşterilerimize teknik ve ticari anlamda hak ettiği değeri en kusursuz şekilde sürekli sağlamaktır.